Web Sitemiz Yapım Aşamasında
Öncelikli olarak web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Henüz yapım aşamasında olduğu için bazı linklere erişemeyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz.

Gizlilik Politikası

Anasayfa » Gizlilik Politikası

www.coverajans.com gizlilik haklarınızı özenle, güvenle ve itina ile muhafaza etmektedir. Gizlilik ile ilgili olarak merak ettiğiniz tüm detaylar yazımızın devamında sizlere sunulmaktadır.

Gizlilik İlkelerimizin Kapsama Alanları

Şuanda ziyaret ettiğiniz www.coverajans.com sitesi sizlerin bir kısım kişisel bilgilerinize erişim hakkını bünyesinde bulundurur. Kişisel bilgilerden kastımız ise, Ad- Soyad, Sosyal Ağlar, E-Mail Adresi, Fotoğraf gibi bilgilerdir. Bu bilgiler www.coverajans.com sitesinin sahipliğinde olmayan sitelerde yayınlanmazkullanılmaz ve paylaşılmaz. Kesinlikle kamuya açık değildir.

Bilgi Toplama ve Kullanımı

Bilgi Toplama; Sitemizi ziyaret ettiğinizde, ürünler hakkında bilgi aldığınızda ya da üye olduğunuzda sizin bilgilerinizi kapsamasıdır. Yukarıdaki paragrafta da altı çizili olarak belli edildiği üzere sadece kendi bünyesinde tutmakta ve muhafaza etmektedir.

Sitemize kayıt olduğunuz zaman kişisel bilgileriniz ile üyeliğinizi tamamlamaktasınız. E-Mail, Ad- Soyad v. Bilgilerinizi girerek üyeliğinizi tamamlamanızdan sonra siz bizim için sıradan bir ziyaretçi değil artık bizim tanıdığımız bir kişi olursunuz. Üye olurken paylaştığınız tüm bilgiler sitemizce muhafaza edilir ve siz, biz haricinde başka üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Sitemizde bulundurduğumuz hizmetlerimizi daha iyi hale getirebilmek adına, toplamış olduğumuz bilgiler analiz edilebilir, raporlanabilir.

Bilgi Paylaşımı ve İfşa Edilmesi

Sitemizde bulunan ürünlerden, hizmetlerden ya da bilgi paylaşımı yaptığımız tüm içerikler sayesinde elde edilen kişisel bilgileriniz, sizin izniniz ve onayınız olmadığı sürece 3. Kişilere kiralanamaz, satılamaz ve paylaşılamaz.

www.coverajans.com sitemiz farklı siteler ya da kişiler ile ortaklık gerçekleştirirse ya da sitemizi kendi bünyesine geçirmek isterse ( anlaşmalı olarak ) kişisel bilgileriniz taşınır. Bilgi transferi ya da taşınması gibi durumlarda kişilere öncesinde E-Mail yoluyla ya bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Gizlilik ve Güvenlik

Sitemizi ziyaret eden ya da üye olan kişilerin kişisel bilgilerine ulaşması bünyemizde bulunan Editör, Yazar, Moderatör gibi kendi çalışan personellerimize kısıtlama getirilmiştir. Sadece ürünler, hizmetler daha doğrusu paylaşılan yazıların kontrolü gibi izinler verilerek işlemlerini yürütmektedirler. Önemli bir durum esasında çalışanlarımıza anlık olarak kısıtlı yetki verme hakkımız bulunmaktadır.

 

Cover Ajans Isparta Merkez’de ticari faaliyetlerini yürüten bir şahıs şirketidir.

Vergi Dairesi: KAYMAKKAPI